TaDo skulptūra KAUKAS rado jaukius namus po ąžuolu Kaune

Prieš metus KAUKĄ atvežėme į Kauną, į Ąžuolyną, buvusio Kauko restorano vietą. Tada ten buvo statybų aikštelė, skruzdėlynas, kuriame daugybė žmonių zujo tik jiems žinomomis trajektorijomis. KAUKUI pastatė namelį, kad nieks jo nesužeistų, kad žiemą nesušaltų… šiltai peržiemojo, paskui pavasarojo ir vėl atėjo ruduo :).

Dabar statybos baigtos, KAUKAS atsiskleidė visa savo galia, baseinas prisipildė vandens ir tapo jo veidrodžiu. Įsikūręs po šimtamečiu ąžuolu, tikime taps gerąja dvasia, saugančia žmonių ramybę.

Fotografijos Edgaro Jociaus.